Kristi Tuhkru-Tamm
Naiste seeria joonistamine on olnud mul mõtetes juba pikka aega. Kui koju saabus moodne graafikalaud, jõudsid pildid kiiresti ka ekraanile. Naudin tehnika kiireid ja rohkeid võimalusi, aga aeg-ajalt valin siiski vana hea paberi, värvid ja pliiatsid.
Mulle on alati meeldinud joonistada, eriti värvilisi veidraid elukaid. Igasugused fantaasialoomad on minuga kaasas käinud juba varajasest kooliajast. Algul sodisin neid vihikutesse, hiljem kudusin gobeläänidesse, voolisin savisse ning maalisin ehetesse.
Eriti armastan on rõõmsaid värve, need annavad energiat ja tõstavad tuju.
Mulle meeldib asju teha teisiti ja oma väikse "kiiksuga" ja seepärast on igas mu joonistuses ikka väike vimka sees.
Igapäevaselt maalin ja disainin Etskae ehteid.

Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikool Pallase, tekstiilikunsti eriala.Helen Sang

Uued ja põnevad väljakutsed on need mis mind köidavad, olgu selleks käsitöötehnika või suvine teatriprojekt. Uudishimu ning soov katsetada ja proovida on viinud mind kõrgkuumustehnikate maailma: portselanmaal, klaasisulatus, metallehte valmistamine ja emailimine. Hõbeehetega olen osalenud Jaapanis ja Ühendriikides toimuvatel konkurssidel, kus minu tööd on saanud tunnustatud.

Lisaks kätega loomisele naudin organiseerimist, numbreid ja analüüse - olen majandusalase haridusega, ühtlasi oman Euroopa õpingute magistri kraadi Tartu Ülikoolist.